Rychle!

Vaše rezervace končí za:

00 : 00 : 02 : 24

SOUHRN OBJEDNÁVKY:

6 balení na 180 dní

  • 6 balení obsahu 50 ml gelu
  • Gel obsahuje
  • L - arginin 
  • L - citrulin 
  • L - ornitin 
  • Vitamín E
  • Ethylhexylglycerin

Původně: 10794,- Kč

Cena teď:  9999,- Kč

Poznámka: Váš nákup se zobrazí jako poplatek 
 na vašem bankovním výpisu ze L-Complex Gel.

Co říkají lidé, kteří už  L-Complex GEL vyzkoušeli?

Milena byla v šoku jak jí L-Complex pomohl omladit pleť

"Zkusila jsem L-Complex a přidala k němu kokosový olej pro hydrataci, používáme ten recept doma celá rodina. Minimum je třikrát do týdne a výsledek na pleti je víc než dobrý. "

Milena L. (72) - Praha

Pavel je velmi spokojen s gelem, protože mu pomohl na koleno

"Já jsem měl ošklivou jizvu po úrazu, špatně jsem na kole vybral zatáčku a odneslo to koleno a noha. Díky L-Complex gelu se mi kloub i sval dal do pořádku dřív, než jsem čekal."

Pavel C. (37) - Brno

Zdena je nadšená, má omlazenou pleť a dokonce nemá ani akné.

"Nikdy bych tomu nevěřila, ale je to tak, vypadám mladší o 10 let a akné, kterým jsem celý život
 trpěla je pryč. Jako bych ho nikdy neměla."

Zdena K. (40) - České Budějovice

Často kladené dotazy


Jak poznám, že je L-Complex GEL pro mě ten pravý?

L-Complex GEL je vhodný do každé domácnosti jako prevence, pro případ, že se někdo z vaší rodiny řízne a poraní či popálí. L-Complex GEL pomáhá urychlovat hojení poranění kůže tak, jako žádný jiný produkt na trhu. L-Complex GEL nemá jen omlazovací efekt, pomáhá lidem, které mají například otoky, ztuhlé klouby, oteklé nohy, či odřeniny kůže, nebo jakékoliv pohmožděniny kůže. Pravidelnou aplikací urychluje hojení jizev, nebo popálenin. Pomáhá i s rekonvalescencí svalů a kloubů. L-Complex GEL uvolňuje napětí a ztuhlost kloubů, tlumí bolest a ulevuje od nepříjemných pocitů. Pakliže máte nějakou z uvedených zátěží, pak je pro vás ten pravý.

Je L-Complex GEL bezpečný?

L-Complex Gel je naprosto bezpečný, obsahuje v sobě přírodní látky, aminokyseliny (Arginine, Citrulline, Ornithine) které našemu tělu chybí, jak stárneme. Tyto látky omlazují naši pleť a pomáhají ji regenerovat a zbavovat zánětů a poranění. Jediný limit pro aplikaci L-Complex GELu je v případě, že máte známou přecitlivělost na nějakou složku z přípravku. (Aqua Arginine, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citrulline, Ornithine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol)

Jak L-Complex GEL aplikovat?

Doporučujeme ho aplikovat pravidelně několikrát denně na citlivá a poškozená místa. Pakliže ho aplikujete za účelem omlazení pleti je nutné natřít pleť potom olejem pro hydrataci. Například mandlovým či kokosovým. Chcete-li zvýšit účinnost gelu, tak naneste na předem určenou oblast větší množství, ovážete a nechte působit třeba přes noc, aby se mohl projevit silnější účinek. Jinak balení jednoho přípravku gelu obsahuje 50ml účinné látky.

Jak mám L-Complex GEL skladovat?

 L-Complex Gel nemá rád extrémní výkyvy teplot. Jinak dochází k destrukci jeho účinných látek. Proto ho nikdy nenechávejte na přímém slunci a zároveň se vyvarujte mrazu. Ideální pro něj je sucho a pokojová teplota.

Jak rychle mi L-Complex GEL přijde?

Záleží na množství objednávek, které k nám doputují. Může to být dva-tři dny, ale v případě velkého zatížení i déle. S jistotou lze říct, že vám L-Complex GEL dorazí nejpozději do týdne od zaplacení objednávky, tj. nejpozději do 7 pracovních dní.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás na adrese: info@barsoom.online

Tato stránka není součástí webové stránky Facebook nebo Facebook Inc. Navíc tato stránka NENÍ žádným způsobem podporována společností Facebook. FACEBOOK je ochranná známka společnosti FACEBOOK, Inc.